Форум Moneybux

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Moneybux » Другие способы заработка в интернете » Де купити квіти у Львові?


Де купити квіти у Львові?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброї ночі всім! У моєї донечки через два дні День народження 15 років, і я крім основного подарунка, хочу подарувати дуже гарний букет квітів. Порадьте, які краще квіти купити, та в якому інтернет-магазині у Львові.

0

2

Привіт! Вітаю вашу донечку з наступаючим Днем народження! Я завжди купую своїм рідним та друзям, гарні букети квітів, і знаю для цього чудовий інтернет-магазин квітів, де дуже великий вибір.

0

3

Дякую! Я так і не знайшла де купити квіти у Львові, магазини які знаходила, не радують вибором букетів. Підкажи, в якому інтернет-магазині ти купуєш квіти, та чи є в них доставка додому?

0

4

Я також була в такій ситуації як ти, потрібний був негайно букет квітів, а знайти такий як треба не могла. Моя подруга мені порадила інтернет-магазин Квітна https://kvitna.ua/ і я як зайшла в нього, здивувалась наскільки там багато вже готових букетів квітів, біля 1000. Кожен букет це є дизайнерська робота, тому такий не знайдеш в інших магазинах квітів. Для донечки я б порадила квіти в ніжних тонах, наприклад Букет Піоновидна троянда «Victorian Peach», який складається з піновидних троянд ніжного персикового кольору, і що цікаво, троянд 15, якраз стільки років буде вашій дівчинці.

В магазині є Онлайн вітрина з відео до кожного букету, тому його можна дуже гарно роздивитися, що дуже допомагає в виборі. Доставка у них мега крута, працює 24/7, та доставляють квіти в кожну точку міста Львів. Якщо замовиш букет від 2500 гривень, доставка буде безкоштовною. Квіти доставляють в ідеальному стані, і букет повністю відповідає тому, як він зображений на фото в самому магазині. Я впевнена, що ти знайдеш тут дуже особливий букет квітів, який сподобається твоїй донечці.

http://forumupload.ru/uploads/0005/34/d9/190/t66765.jpg

0


Вы здесь » Форум Moneybux » Другие способы заработка в интернете » Де купити квіти у Львові?