Форум Moneybux

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Moneybux » Другие способы заработка в интернете » Купити тостер в Києві


Купити тостер в Києві

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Потрібен хороший і недорогий тостер, хочу порадувати себе трохи, тим більше, що є зайві гроші і тостер я хотів взяти давно, якраз зараз найкращий час для цього. Де в Києві його можна взяти і що конкретно порадите?

0

2

Novich написал(а):

Потрібен хороший і недорогий тостер, хочу порадувати себе трохи, тим більше, що є зайві гроші і тостер я хотів взяти давно, якраз зараз найкращий час для цього. Де в Києві його можна взяти і що конкретно порадите?

Можна далеко не йти і взяти його в будь-якому найближчому магазині техніки, це самий просто варіант, ну або замовити через який-небудь інтернет магазин, тим більше їх зараз багато.

0

3

Хорек написал(а):

Можна далеко не йти і взяти його в будь-якому найближчому магазині техніки, це самий просто варіант, ну або замовити через який-небудь інтернет магазин, тим більше їх зараз багато.

У нас є невеликий магазин техніки поруч з будинком, ходив туди, але толком нічого не знайшов, вибір досить таки маленький. Тому, схиляюся до того, щоб купити його в якомусь інтернет магазині.

0

4

Novich написал(а):

У нас є невеликий магазин техніки поруч з будинком, ходив туди, але толком нічого не знайшов, вибір досить таки маленький. Тому, схиляюся до того, щоб купити його в якомусь інтернет магазині.

В інтернет магазинах вибір звичайно більше, але доведеться чекати доставку кілька днів як мінімум, якщо не поспішайте, то будь ласка, беріть в інтернет магазині.
Зокрема раджу подивитися тостери в розетці https://bt.rozetka.com.ua/ua/toasters/c80145/ ми там брали і по грошах вийшло досить таки дешево, так як знижка була хороша.
Асортимент там дуже великий, тому щось ти точно знайдеш, принаймні, якщо постараєшся. Та й за цінами, за 300-400 гривень можна взяти хороший тостер.

https://content2.rozetka.com.ua/goods/images/big_tile/74528874.jpg

0


Вы здесь » Форум Moneybux » Другие способы заработка в интернете » Купити тостер в Києві