Форум Moneybux

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Moneybux » Другие способы заработка в интернете » Профессии с трудоустройством


Профессии с трудоустройством

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Онлайн-университет востребованных профессий

Программирование Дизайн  Маркетинг Управление Игры

Мультимедиа

Профессии с трудоустройством

подробнее тут

0

2

Я пройшов курси тестувальника з працевлаштуванням, в одній знайкращих IT шкіл https://lemon.school/quality-assurance-qa
Дуже задоволений отриманими знаннями оскільки це допомогло пройти конкурс, на хорошу вакансію в IT компанію, за сприянням "Lemon School".

0

3

Знаєш, я нещодавно закінчила курси з програмування і шукаю свою першу роботу в ІТ. Хочу знайти місце, де цінуватимуть новачків та допоможуть розвиватися. Чула багато хорошого про стартапи та великі технологічні компанії, але не знаю, як до них підступитися. Також цікавлюся віддаленою роботою, адже це здалося б зручним для мене. Чи можеш порекомендувати мені щось в цьому напрямку? Які компанії слід розглядати на початок кар'єри в ІТ?

0

4

Вибір компанії для старту кар'єри в ІТ може здатися складним завданням, але я можу допомогти тобі з цим. В першу чергу, рекомендую розглянути "Галактика", адже вони активно підтримують молоді таланти і надають чудові можливості для навчання та професійного зростання. Зараз відкриті такі вакансії, як Junior Software Developer, де ти зможеш працювати з останніми технологіями і отримати досвід роботи в реальних проектах під керівництвом досвідчених наставників. Також вони пропонують стажування для аналітиків даних, що ідеально підходить для тих, хто хоче розвивати свої навички в області Big Data. А ще завдяки блогу компанії можна дізнатися про те як створити успішний пітч в Україні https://galaktica.io/blog/pitch-v-ukrayini/ .Крім того, "Галактика" відома своєю підтримкою віддаленої роботи, що дозволить тобі гнучко планувати свій робочий графік і збалансувати особисте життя.

0


Вы здесь » Форум Moneybux » Другие способы заработка в интернете » Профессии с трудоустройством